top of page

3D vizualizace a návrhy interiérů

Nejste si jisti, zda se vám vejde nová postel do vaší ložnice na míru a zůstane místo pro vestavěnou skříň? Nebo kolik prostoru zabere v obývacím pokoji vybraný konferenční stolek, televizní stěna nebo váš super chytrý nábytek? A co vaše kuchyně na míru? Bude opravdu vypadat tak, jak jste si ji vysnili? Naprosto jasnou odpověď na všechny uvedené otázky vám poskytne 3D vizualizace, kterou tvoříme zdarma ke každé naší zakázce

Pokud tedy hledáte spolehlivého a profesionálního truhláře z Brna, který dokáže uvést vaše nápady do života, pak jste na správném místě. V rámci našeho řemesla se specializujeme také na vytváření realistických 3D vizualizací interiérů a nábytku, které vám pomohou zobrazit váš vysněný prostor ještě předtím, než bude vybaven. Díky tomu už nebudete muset přemýšlet nad tím, zda se vám bude nový nábytek hodit do vašeho domova. Celkové řešení včetně všech propracovaných detailů totiž uvidíte v naší špičkové 3D vizualizaci.

3D vizualizace chodby

V Truhlářství Marušák věříme, že kvalita našich 3D vizualizací je stejně důležitá jako kvalita naší řemeslné práce. To je důvod, proč používáme pouze špičkový 3D vizualizační software pro projektování nábytku a návrhy interiérů.

Díky našim profesionálním technologiím jsme schopni vytvářet 3D vizualizace nábytku, které jsou nejen velmi realistické, ale také rychle modifikovatelné. Každý detail, od textury dřeva až po odraz světla, je pečlivě zpracován, aby bylo zajištěno, že získáte co nejpřesnější zobrazení designu vašeho nábytku.

3D vizualizace kuchyně

Hlavní výhody 3D návrhu

Jednou z největších výhod technologie 3D vizualizace je možnost dosažení vyšší úrovně přesnosti a preciznosti v procesu navrhování interiérů. Díky 3D návrhu pokoje nebo vykreslení daného kusu nábytku je možné získat realistickou představu o tom, jak bude hotový nábytek ve vašem prostoru vypadat. Vy tak na základě fotorealistické vizualizace můžete učinit lepší rozhodnutí o designu, materiálech a povrchových úpravách daného nábytku. 

3D vizualizace vám umožní zapojit se do procesu navrhování

Na základě vašich požadavků a po osobní návštěvě vašeho interiéru, který si pečlivě zaměříme, vytvoříme 3D vizualizaci celkového řešení nábytku. Poté si můžete 3D návrh prohlédnout a sdělit nám jakékoliv požadavky na úpravy. Jednoduše řečeno, v rámci 3D návrhu budeme společně pracovat na tom, abychom zajistili, že budete s konečným řešením naprosto spokojeni.

3D návrh interiéru

Panorama

bottom of page