top of page

3D vizualizace

Nejste si jistí, zda se vám vejde nová postel do ložnice a zůstane místo pro vestavěnou skříň? Nebo kolik prostoru zabere v obývacím pokoji vybraný konferenční stolek či televizní stěna? Která z nabízených polic se mi bude lépe hodit do kanceláře či pokoje?

 

Jestliže přemýšlíte nad podobnými otázkami tak už nemusíte. Jednoduchou a jasnou odpověď Vám dá naše 3D vizualizace, kterou ke každé zakázce vytvoříme zdarma dle vašich požadavků.

 

Naše 3D vizualizace nejsou jen naprosto realistické, pečlivě zpracované, ale rychle hotové i variabilní. Přizpůsobíme řešení vašeho prostoru dle vašeho přání.

 

3D vizualizace se vztahuje na celý náš sortiment který nabízíme. Vaše rozhodnutí pořídit si nový nábytek tak bude určitě správné. Uvidíte svou novou kancelář, obývák, vysněnou kuchyňskou linku i nepostradatelnou vestavěnou skříň ještě před nákupem a dříve, než byste museli pohnout jediným kusem nábytku. Už nebudete muset přemýšlet, jestli se vám bude nový nábytek hodit do vašeho domova. Jednoduše ho uvidíte v naší 3D vizualizaci.

Výstřižek.PNG
bottom of page