top of page

Předsíně na míru

predsin_Brno.jpeg

Nábytek do předsíně na míru může být skvělým doplňkem každé domácnosti. Nejen, že nabízí praktické řešení úložného prostoru, ale může také dodat jedinečný šmrnc vaší předsíni a odlišit ji od zbytku vašeho domova. Ovšem najít ten správný nábytek, který bude vyhovovat vašemu prostoru, stylu a potřebám, může být někdy problém. Zde přichází na řadu Truhlářství Marušák, které vám vyrobí předsíň na míru přesně dle vašich představ. 

Pokud jde o navrhování nábytku do předsíně na míru, možnosti jsou nekonečné. Můžete si nechat vyrobit zakázkový kousek, který dokonale zapadne do vašeho prostoru, bude ladit s vaším stávajícím dekorem a poskytne funkci, kterou požadujete. Potřebujete zabudovanou vstupní lavici k sezení, vestavěnou skříň s dostatkem úložného prostoru nebo třeba nějaký atypický nábytek se zásuvkami? Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, naše truhlářství pro vás navrhne takový kousek nábytku na míru, který je splní.

Proč zvolit nábytek do předsíně na míru? 

Hlavní výhodou nábytku do předsíně na míru je to, že může být navržen přesně dle vašich specifických potřeb. Chodby jsou často úzké a standardní velikosti nábytku nemusí vyhovovat nebo být funkční pro váš konkrétní prostor. Necháte-li si vyrobit nábytek na míru, můžete maximalizovat využití vaší chodby a vytvořit praktické řešení pro organizaci věcí.

realizace_predsin_Brno.jpg

Nábytek do předsíně na míru může být navíc navržen tak, aby odpovídal stylu a estetice vašeho domova. Máte-li specifický design v celém vašem domě, zakázkový nábytek lze přizpůsobit tak, aby hladce zapadl do vašeho stávajícího interiéru. To může vaší domácnosti dodat soudržný vzhled.

Předsíň na míru může být z dlouhodobého hlediska také skvělou investicí. Zaměřujeme se výhradně na výrobu nábytku z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho odolnost. To znamená, že si svůj kousek můžete užívat po mnoho let a případně jej předat i dalším generacím.

V neposlední řadě bychom rádi zmínili, že si zakládáme na poskytování výjimečných zákaznických služeb. Je pro nás naprosto klíčové, abychom zajistili, že budete s vaším zakázkovým kusem naprosto spokojeni.

Co vás čeká, pokud si necháte vyrobit předsíň na míru od Truhlářství Marušák?

Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom pochopili vaše potřeby, preference a nápady na design. Následně pro vás vytvoříme návrh s přibližnou cenou projektu a zorganizujeme osobní schůzku, abychom si mohli váš interiér zaměřit a doladit nacenění projektu. Zpracujeme pro vás také 3D vizualizaci vaší předsíně na míru, která vám poskytne skutečný obraz nábytkového řešení ve vašem interiéru. Po spolupráci na doladění detailů zahájíme výrobu. Montáž finálního nábytku do předsíně je pro nás samozřejmostí a doprava v rámci Jihomoravského kraje je zcela zdarma.

Zaujala vás naše nabídka kompletních truhlářských služeb? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat a nechte si vytvořit krásnou a funkční předsíň na míru.

bottom of page