top of page

Nábytek na míru

Kdo by nechtěl, aby jeho domov vypadal osobitě, stylově a originálně? Takového výsledku jednoduše dosáhnete díky kvalitnímu nábytku na míru, který si necháte navrhnout přesně dle vašich představ a požadavků. 

 

V Truhlářství Marušák pro vás vyrobíme vše, na co si vzpomenete. Jsme hrdí na to, že vám dokážeme dodat kompletní balíček kvalitních služeb v rámci výroby nábytku na zakázku a věříme, že naplní vaše potřeby a předčí vaše očekávání. 

 

V rámci výroby nábytku na míru si zakládáme především na špičkové kvalitě, individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, s tím, že respektujeme jeho přání a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Našim cílem je vaše maximální spokojenost.

 

Jaké konkrétní výhody vám přinese nábytek na zakázku? 

Nábytek na míru vám dokáže splnit vaše představy o vzhledu nábytku při současném efektivním využití prostoru v daném interiéru. Můžete si zvolit jakýkoliv tvar, velikost, styl, materiál a v neposlední řadě také funkčnost nábytku. Potřebujete pracovní stůl se zabudovanými USB porty? Žádný problém, řešení špičkového chytrého nábytku patří mezi naše specializace. Bojujete s malými prostory? Specifické dispozice vašeho interiéru jednoduše vyřešíme výrobou atypického nábytku. Sníte o kuchyni na míru, která vám usnadní práci při vaření a podtrhne váš vkus? Stačí, když nám sdělíte své představy a my se už o vše postaráme – od návrhu přes realizaci až po konečnou montáž.

Co od vašeho domova očekáváte?

Moderní rodinný život přináší mnoho různých výzev. V našich domovech totiž trávíme stále více času a to zejména díky práci z domova. Jinými slovy, domovy již nejsou jen místem, kde se rodina schází. Představují mnohem více. Proto je důležité, aby byl váš domov uzpůsoben vašim nejrůznějším potřebám. 

 

Zařizování takové domácí kanceláře je velmi oblíbený koncept zakázkové výroby nábytku. Zároveň ale není snadné koupit nábytek, který by odpovídal základním profesionálním požadavkům. V takovém případě je tou nejlepší volbou právě nábytek na míru, který může pozitivně ovlivnit vaši práci doma. Získáte tak hodnotný nábytek, který vynikne a skvěle zapadne do stylu vašeho domova. 

 

Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jaké jsou vaše současné potřeby. My se pak postaráme o návrh a výrobu vašeho unikátního nábytku na míru ve špičkové kvalitě, který bude vypadat skvěle i za několik desítek let.

Realizujeme špičkový nábytek na míru – Brno a okolí

Jste z Brna a hledáte špičkového truhláře, který se specializuje na zakázkový nábytek? Stavíte dům, plánujete rekonstrukci, zařizujete nový pokoj nebo si přejete konečně nechat zhotovit váš vysněný kus nábytku, na který neustále myslíte? Pak jste na správném místě! Realizujeme výrobu nábytku v Brně a okolí. Pojďte do toho s námi!  

bottom of page