top of page

Atypický nábytek

Nestačí vám obvyklý výběr, který se nabízí v obchodech s nábytkem? Chtěli byste si nechat vyrobit pro váš byt či dům originální kousek nábytku na míru atypického rozměru? Máte svoji vlastní představu? Potom jste na správném místě. Naše firma vyrábí atypický nábytek na zakázku.

Výroba atypického nábytku

Na základě vašich požadavků navrhneme jakýkoliv kus nábytku s maximálním využitím nabízeného prostoru. Pojďme se tedy podívat na to, jakým způsobem postupujeme. 

 

Přejete si zhotovit atypickou skříň z laminátu nebo se vrhneme na výrobu nábytku z masivu? Tak to je zcela jistě pouze na vás. V první řadě se tedy společně podíváme na výběr odpovídajícího materiálu, což je jeden z nejdůležitějších kroků v rámci výroby atypického nábytku na míru. Určuje totiž cenu, vzhled, životnost a funkčnost nábytku. Tato možnost vám tedy umožní přizpůsobit zpracování vašemu rozpočtu, vlastnímu vkusu a způsobu použití produktu. To je komfort, který se rozhodně vyplatí využít.

 

Dále si vyjasníme rozměry a celkový vzhled nábytku, který následně navrhneme a zobrazíme pomocí 3D vizualizace. Vy se pak na návrh můžete živě podívat a upřesnit své požadavky. 

 

Našim cílem je s vámi vyladit návrh vašeho unikátního kusu atypického nábytku tak, aby naprosto přesně odpovídal vašemu přání. 

Až pro vás daný kus nábytku vyrobíme, rádi se postaráme také o celkovou montáž.

Víte, jaké jsou výhody pořízení atypického nábytku? 

Perfektní využití dostupného prostoru je klíčem k pohodlí a funkčnosti v daném interiéru. Bohužel v případě hotového zakoupeného nábytku je to někdy opravdová výzva. Zvláště pokud je v domácnosti mnoho zkosení nebo jiné specifické prostorové překážky. Nábytek na míru vám tedy poskytne zejména komfort, jelikož si sami můžete rozhodnout o jeho rozměrech, tvaru a všech dalších parametrech. 

 

Vše vyrobíme přesně podle vašich představ – ať už potřebujete atypickou skříň se zkosenou stěnou, psací stůl neobvyklého rozměru ve specifické barvě, atypickou kuchyňskou linku nebo dětskou postel zvláštního tvaru. 

Výrobu atypického nábytku vždy pečlivě konzultujeme se zákazníkem a pro jeho lepší představu zhotovíme 3D vizualizaci. Naše práce vychází z vašich požadavků a vaše konečná spokojenost je pro nás na prvním místě. 

Atypický nábytek od firmy Truhlářství Marušák vám bude sloužit mnoho let.

atypicky_nabytek.png
bottom of page