top of page

Chytrý nábytek

Technologie 21. století nám nejsou cizí. Proto nabízíme tzv. "chytrý nábytek". Do vašeho nábytku jsme schopni zakomponovat prakticky vše, co si řeknete. Od bezdrátové nabíječky přes USB porty až po elektronické zámky vašich šuplíků, které snadno odemknete přes smartphone.

Chytrý nábytek na míru

Když se řekne práce z domova, představíme si celosvětový fenomén dnešní doby. Spousta lidí má již plně zařízený svůj home office, ve kterém hraje chytrý nábytek podstatnou roli. Před několika lety se totiž objevil problém, kdy stoly a další nábytek zkrátka nebyly adekvátně přizpůsobeny každodennímu použití různých technologií. Výrobci nábytku se tedy začali předhánět v produkci různých řešení chytrého nábytku pro zlepšení domácího pracovního prostředí. 

Zařizujete si svůj home office nebo byste si rádi usnadnili práci a přemýšlíte nad výměnou vašeho stávajícího nábytku? Vzhledem k tomu, že nyní na trhu najdeme širokou nabídku smart nábytku, může se ze samotného výběru stát velice náročný úkol.

Velice populárními kusy chytrého nábytku jsou noční stolky, rostoucí stoly

a další kancelářský nábytek na míru.

Tyto chytré stoly mohou být dodány s dalšími zásuvkami, napájecími porty USB, skrytým úložištěm kabelů nebo třeba nastavitelným řešením pro vytvoření ergonomičtějšího pracovního prostoru. Jedná se o praktické a pohodlné řešení, které vám umožní vytvořit ideální domácí prostředí. Záleží pouze na vás!

Vsaďte na kvalitní smart nábytek

V Truhlářství Marušák se specializujeme na zakázkovou výrobu chytrého nábytku. V první řadě si tedy poslechneme vaše požadavky na samotnou výrobu. 

Následně se společně podíváme na výběr odpovídajícího materiálu a pro vaši lepší představu zhotovíme 3D vizualizaci. Až se dostaneme k finální podobě vašeho vysněného kusu nábytku, přesuneme se k samotné výrobě a nakonec

k montáži ve vašem interiéru. Vaše konečná spokojenost je pro nás prioritou!

Chytrý nábytek

Není totiž jednoduché objevit takový kus nábytku, který bude zcela přesně odpovídat vašim potřebám. Musíte myslet na rozměry a zároveň ideální rozmístění USB portů či dalších inovativních řešení inteligentního nábytku

Setkali jsme se již také s mnoha případy, kdy klient potřeboval inteligentní nábytek pro úsporu místa v jeho interiéru. Díky naší specializaci na výrobu zakázkového nábytku jsme pro něj navrhli a zhotovili atypický nábytek se zabudovaným USB portem přesně dle jeho představ a potřeb. 

Právě z výše uvedených důvodů doporučujeme zvolit nábytek na míru, který dokáže splnit vaše specifické požadavky.

Příklady inteligentního nábytku

Pokud přemýšlíte nad tím, zda je pro vás chytrý nábytek tím ideálním řešením, zamyslete se především nad vašimi konkrétními potřebami. Zkrátka co si vymyslíte, to vám navrhneme a vyrobíme.

Smart nábytek
bottom of page