top of page

Vestavěné skříně na míru

Truhlářství Marušák chápeme, že každý byt či dům je jedinečný, a proto nabízíme řadu možností, jak daný interiér vybavit. Sídlíme v Brně a specializujeme se na výrobu nábytku na míru, který přesně odpovídá potřebám a preferencím našich zákazníků. 

 

Velice oblíbeným kouskem zakázkového nábytku jsou vestavěné skříně na míru, které jsou ideálním řešením nejen pro získání potřebného prostoru, ale také pro celkové zkrášlení domova. Vhodné jsou do chodby, ložnice, obýváku, dětského pokoje, předsíně nebo všude tam, kde potřebujete vyplnit prázdný prostor. 

 

A proč zrovna Truhlářství Marušák? Protože se postaráme o to, aby byla vaše vysněná skříň na míru navržena a vyrobena podle nejvyšších standardů kvality a řemeslného zpracování.

Hlavní výhody vestavěných skříní na míru

Ať už se potýkáte s omezeným prostorem nebo jednoduše hledáte efektivnější způsob pro uložení oblečení a dalších věcí, vestavěná skříň na míru vám může poskytnout dokonalé řešení. 

Vestavěné skříně na míru jsou vysoce přizpůsobitelné z hlediska designu, vnitřního úložiště, tvaru, velikosti, kování a materiálu. Od šatních tyčí, posuvných dveří a nastavitelných polic až po různé výsuvné systémy – vestavěná skříň na míru může být přizpůsobena vašim konkrétním potřebám.

 

Určitě není pochyb o tom, že je pro vás důležitý také styl a estetika vašeho domova. Jste zastáncem moderního bydlení nebo se přikláníte k tradičním prvkům? Vestavěná skříň na míru vám umožní zvolit takový design, který se bude skvěle hodit do vašeho interiéru a podtrhne váš osobní styl.

Další výhodou vestavěných skříní na míru je jednoznačně originalita a to, že mohou přidat trvalou hodnotu vašemu domovu. Jsou totiž vyhledávaným prvkem v domácnostech a mohou být významným prodejním argumentem, pokud se rozhodnete svůj dům v budoucnu prodat. 

Proč si nechat vyrobit vestavěnou skříň od Truhlářství Marušák? 

Přemýšlíte, zda si vestavěnou skříň necháte vyrobit od truhláře nebo raději zakoupíte v prodejně nábytku? V Truhlářství Marušák vám na rozdíl od prodejen nábytku můžeme zaručit dlouholetou životnost, špičkovou kvalitu a především řešení na klíč. Díky skříni na míru od našeho truhlářství získáte až nečekané množství prostoru a zajímavých kombinací prostorového uspořádání.

 

Dále vám můžeme nabídnout nepřeberné množství vysoce kvalitního kování a materiálů, ze kterých si vybere opravdu každý.

Vestavěné skříně na míru Brno

Nevíte kam ukládat vaše oblečení? Schází vám potřebný prostor, kam byste umístili krabice s nepříliš používanými věcmi? Chcete, aby bylo vaše oblečení přehledně poskládáno? Jste z Brna či okolí? Pak nás neváhejte kontaktovat. Jsme zavedené truhlářství a stolařství z Brna a rádi pro vás připravíme návrh skříně na míru přesně dle vašich požadavků.

šatna.jpg
bottom of page