top of page

Vestavěné skříně na míru

Nevíte kam ukládat vaše oblečení? Schází vám potřebný prostor, kam umístíte krabice s ne příliš používanými věcmi? Chcete, aby bylo vaše oblečení přehledně poskládáno a na první pohled bylo patrné, co v které polici máte? Pak potřebujete vestavěnou skříň!

 

V Truhlářství Marušák se také specializujeme na vestavěné skříně, které jsou ideálním řešení nejen pro získání potřebného prostoru, ale také mohou zkrášlit váš domov. Vhodné jsou do Vaší ložnice, obýváku, dětského pokoje nebo všude tam, kde potřebujete vyplnit prázdný prostor. Praktické jsou i do kanceláře a řady dalších míst.

 

Přemýšlíte, zda si vestavěnou skříň pořídíte od truhláře nebo z prodejny nábytku? V Truhlářství Marušák vám na rozdíl od prodejen nábytku můžeme zaručit dlouholetou životnost a vysokou kvalitu. Přitom cenový rozdíl je zanedbatelný. Dále vám můžeme nabídnout nepřeberné množství kování a materiálu, kde si vybere opravdu každý. Díky skříni na míru od naší firmy, získáte až nečekané množství prostoru a kombinací uspořádání.

šatna.jpg
bottom of page