top of page

Kuchyně na míru

Sníte o klasické kuchyni s rustikálními prvky nebo dáváte přednost modernímu designu? V Truhlářství Marušák chápeme, že výběr kuchyně je věcí zásadního rozhodnutí. Přeci jen na několik dalších let bude nedílnou součástí Vaší domácnosti. Proč byste se tedy měli rozhodnout právě pro kuchyň na zakázku? Nejen že bude dispozice kuchyně v souladu s Vašimi potřebami, usnadní Vám práci při vaření a podtrhne Váš osobní vkus, ale zvýší také celkovou hodnotu Vašeho domova.

Jak probívýroba kuchyně na míru v Truhlářství Marušák Brno?

Zakázka začíná osobní návštěvou, abychom zjistili Vaše požadavky, nároky na spotřebiče, představy o konečné podobě, barvách a použitém materiálu. Kuchyně na zakázku vzniká postupně od požadavků našich zákazníků přes originální 3D vizualizaci, až k preciznímu řemeslnému zpracování.

IMG-20230508-WA0005.jpg

Pro zabezpečení nejvyššího komfortu při vaření pro Vás rádi zajistíme kuchyňské elektrospotřebiče, vodovodní baterie a další vybavení od předních výrobců a dodavatelů. Rádi Vám doporučíme také rozmístění těchto doplňků, jelikož je nezbytné brát v potaz elektroinstalaci, vodoinstalaci a celkový prostor kuchyně s ohledem na funkčnost. Připravíme pro Vás komplexní 3D návrh kuchyně, který Vám poskytne jasnější představu o tom, jak by měla konečná konfigurace vypadat.

Výroba kuchyní na míru Brno

Nabízíme výrobu kuchyní na míru v Brně a okolí. Působíme v Jihomoravském kraji a rádi Vám pomůžeme s celkovou rekonstrukcí kuchyně, novostavbou, výrobou velké i malé kuchyně na míru nebo změnou prostoru dle specifických potřeb. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky a nápady, abychom mohli připravit návrh kuchyně pro efektivní využití dostupného prostoru. 

Naše firma Vám poskytne kompletní služby od zpracování 3D vizualizace až po konečné sestavení kuchyně na míru ve Vašem interiéru.

IMG-20230508-WA0003.jpg

V Truhlářství Marušák jdeme s dobou a proto sledujeme vývoj trhu a uplatňujeme nové technologie a trendy v našich výrobcích. Všechny truhlářské materiály, komponenty a doplňky pro námi vyráběný nábytek na míru vybíráme vždy pečlivě dle požadavků zákazníka. Dáme Vám na výběr z několika možností, ve všech cenových kategoriích. Materiály a komponenty lze vybírat z mnoha vzorníků a katalogů od všech dostupných výrobců.

Kuchyně na zakázku

V Truhlářství Marušák se specializujeme na zakázkovou výrobu kuchyní a proto jsme schopni vyrobit i atypické kuchyňské linky a další náročné kuchyňské sestavy a tím uspokojit Vaše představy jak po stránce designu tak i dokonalé funkčnosti.

Kuchyňské linky na míru vyrábíme ve stylovém i moderním designu. Nabízíme také širokou škálu typů dvířek a povrchových úprav, proto si u nás vybere opravdu každý. 

Finální vizualizace 1.jpg

Vsaďte na kvalitu

Kuchyňské prostory mají tendenci postupného opotřebení. Jsou totiž pravidelně vystavovány výparům z vaření, vodě a vlhkosti. Velice důležitá je tedy odolnost a úroveň kvality vybraných materiálů. Pokud se rozhodnete pro návrh a výrobu kuchyně na míru v Truhlářství Marušák, můžete si být jisti, že ve všech kuchyňských komponentech budou použity pouze ty nejkvalitnější materiály.

Potřebujete šikovného truhláře z Brna i pro výrobu jiného nábytku? Tak to jste na správném místě! Kromě zakázkové výroby kuchyní se specializujeme na širokou škálu dalších truhlářských realizací jako je například výroba z masivu, kancelářský nábytek na míru, výroba koupelnového nábytku a další. Neváhejte nás kontaktovat.

Finální vizualizace.jpg
bottom of page