top of page

Výroba nábytku z masivu

Jako truhlářství pracující především s kvalitními přírodními materiály, se také specializujeme na výrobou nábytku z masivu. Jedná se o materiál, který dodá vašemu interiéru originalitu, eleganci a přirozenou krásu. Kromě toho, že tedy nikdy nezklame celkovou estetiku místnosti, má dřevěný nábytek z masivu ještě několik dalších přidaných hodnot. 

Pojďme se nyní společně podívat, jaké výhody váš interiér získá, pokud si necháte vyrobit masivní nábytek na zakázku. 

 

Výhody dřevěného nábytku z masivu

  • Důraz na ekologickou stránku

Je pro vás ekologičtější rozhodnutí v rámci výbavy vašeho domu či bytu důležité? Masivní dřevo je tím nejekologičtějším materiálem, jelikož je nekonečně obnovitelné a 100% biologicky rozložitelné.

  • Pevnost a odolnost

Masivní dřevo je mimořádně odolné, tvrdé a vyžaduje velmi jednoduchou údržbu. Je tedy vhodné jak pro jídelní stoly, psací stoly, tak i konferenční stolky, které mají svůj půvab i originalitu a díky naší robustní konstrukci vám budou sloužit po mnoho generací. 

Pokud si tedy přejete nábytek na míru s dlouhou životností, tento druh dřeva bude tou nejlepší volbou pro jeho výrobu. 

  • Unikátní vzhled

Nábytek z masivního dřeva má určité kouzlo a může být základem moderního i klasického stylu bydlení. Přírodní vzhled a řemeslné zpracování tohoto typu dřeva přispívají k vytvoření idilicky klidného prostředí. Přidání kusu dřevěného masivního nábytku do místnosti zcela změní její vzhled a dojem a nabídne sofistikovanost každé místnosti.

Například díky stolu z masivního dřeva získáte nadčasový a hodnotný druh nábytku, který se stane středobodem vaší jídelny, obýváku nebo pracovny. Zejména jídelní stoly jsou díky svému každodennímu používání velice oblíbené a hned po těch konferenčních i nejčastějším typem nábytku, který je u nás objednáván.

  • Všestrannost

Nábytek z masivu je překvapivě všestranný bez ohledu na design vašeho pokoje. Ať už je váš pokoj rustikální či minimalistický, můžete si být jisti, že se vám nábytek bude hodit opravdu ke všemu.

  • Snadno se čistí a udržuje 

V rámci údržby se musíte pouze ujistit, že váš masivní nábytek není vystaven přímému slunečnímu záření a kontaktu s vodou. Jednou za čas pak stačí setřít prach a tím údržba končí.

Zakázková výroba nábytku z masivu

Rozhodli jste se pro kvalitní český nábytek z masivu na zakázku? Ať už se jedná o dřevěnou masivní skříň, stůl nebo třeba kompletní ložnici z masivu, zhotovíme pro vás jakýkoliv kus nábytku přesně dle vašich představ a požadavků na funkčnost. 

 

V Truhlářství Marušák v Brně vyrábíme veškerý takový masivní nábytek včetně atypického nábytku. Stačí, když nám sdělíte své představy a my už se postaráme o vše ostatní. 

Zakládáme si na individuálním přístupu a přesném provedení přesně dle vašich požadavků. Pro dokonalé navržení a zpracování zakázky proto využíváme 3D vizualizaci, která nám umožňuje vytvořit realistický náhled interiéru. 

 

Jako součást každé zakázky nabízíme také montáž nábytku z masivu.

shutterstock_1511032256.jpg
bottom of page