top of page

Truhlářství a stolařství Brno

Právě jste koupili dům, zařizujete nový pokoj, plánujete rekonstrukci nebo si jednoduše přejete, aby vám truhlář na míru vyrobil váš vysněný kus nábytku? Pak jste na správném místě. Jsme truhlářství a stolařství sídlící v Brně zabývající se výrobou nábytku na míru především pro Jihomoravský kraj. Vyrobíme vše, na co si vzpomenete.

 

Specializujeme se na kuchyně na míru, vestavěné skřínědětské pokoje na míru, nábytek do ložnic, obývací pokoje na míru, koupelnový nábytek, kancelářský nábytek na míru, rostoucí stoly, chytrý nábytek, atypický nábytek a další truhlářskou výrobu dle vašeho přání. 

 

Zaměřujeme se na výrobu nejen z lamina, ale také na výrobu nábytku z masivu.

Proč si vybrat Truhlářství Marušák?

✓ Nabízíme profesionalitu a kvalifikované truhlářské a stolařské práce té nejvyšší kvality. 

✓ Jdeme s dobou, sledujeme dnešní trendy a snažíme se dělat věci moderně. Proto jsme spojili tradiční truhlářské řemeslo s technologiemi 21. století. Pracujeme v odborných programech pro tvorbu reálných 3D vizualizací interiérů a nábytku na zakázku.

✓ Zakládáme si na špičkové kvalitě materiálů a proto spolupracujeme výhradně s renomovanými výrobci a dodavateli.

 

✓ Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, respektujeme jeho přání a snažíme se vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

shutterstock_1886769229.jpg
20230129_175855.jpg

Jaké služby budete mít v našem truhlářství ZDARMA?

Služby, které jsou součástí portfolia našeho truhlářství v Brně a pro naše zákazníky jsou zcela zdarma: 

  • zaměření prostoru,

  • zpracování nabídky,

  • telefonická, online i osobní konzultace,

  • poradenství v rámci výběru materiálů,

  • tvorba 3D vizualizace pro reálnou představu vašeho interiéru,

  • doprava zhotoveného nábytku po Jihomoravském kraji.

Jak to u nás chodí?

Rozhodli jste se pro zhotovení nábytku na míru od Truhlářství a stolařství Marušák a chcete vědět, co bude nyní následovat? 

V první řadě vás poprosíme o vyplnění našeho kontaktního formuláře nebo nám můžete napsat na e-mail: info@truhlarstvi-marusak.cz. Sdělte nám prosím všechny vaše nápady, inspirace, myšlenky, požadavky, rozměry, rozpočet, představu o termínu dodání a jakékoli další potřeby spojené s vaším prostorem. Na základě vašich požadavků vám naše truhlářství připraví návrh s odhadovanou cenou projektu. Následně se domluvíme na osobní návštěvě, abychom si mohli váš interiér zaměřit a zpracovat finální kalkulaci. Poté zhotovíme 3D vizualizaci, která vám umožní reálný pohled na celkové řešení nábytku ve vašem interiéru. Doladíme s vámi detaily a pokud si vše odsouhlasíme, pustíme se do výroby. Konečná montáž je u nás samozřejmostí a doprava po Jihomoravském kraji zcela ZDARMA.

Hledáte šikovného truhláře a stolaře z Brna a okolí? Pak nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás. 

bottom of page